Kereső
Bejelentkezés
Kapcsolat
|
|
A klíringmátrixok egyértelműsége pénzügyi hálózatokban |
| Tartalom: | https://real.mtak.hu/182740/ |
|---|---|
| Archívum: | REAL |
| Gyűjtemény: |
Status = Published
Subject = H Social Sciences / társadalomtudományok: HB Economic Theory / közgazdaságtudomány: HB5 Mathematical economics / matematikai közgazdaságtan Type = Article |
| Cím: |
A klíringmátrixok egyértelműsége pénzügyi hálózatokban
|
| Létrehozó: |
Csóka, Péter
|
| Dátum: |
2022
|
| Téma: |
HB5 Mathematical economics / matematikai közgazdaságtan
|
| Nyelv: |
magyar
|
| Típus: |
Article
PeerReviewed
info:eu-repo/semantics/article
|
| Formátum: |
text
|
| Azonosító: |
Csóka, Péter (2022) A klíringmátrixok egyértelműsége pénzügyi hálózatokban. ALKALMAZOTT MATEMATIKAI LAPOK, 39 (1). pp. 77-87. ISSN 0133-3399
|
| Kapcsolat: |
MTMT:34436748 10.37070/AML.2022.39.1.04
|